Warning: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 352

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Dr n. med. Marta Gałęska - Stomatolg Szczecin gabinet stomatologiczny w Szczecinie | Stomatologia.UniMed.Szczecin.pl

Dr n. med. Marta Gałęska

Specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia ukończyła w roku 2004. Doktorem nauk medycznych została w roku 2010 po pomyślnej obronie przewodu doktorskiego. Prowadząc praktykę dentystyczną zdobyła w 2014 roku specjalizację z dziedziny protetyki stomatologicznej. Jej dorobek naukowy mogą potwierdzić publikacje, czynny udział w zjazdach i konferencjach naukowych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Oferowane zabiegi stomatologiczne:

 • Estetyczne porcelanowe korony protetyczne w Szczecinie

  W przypadku znacznego stopnia zniszczenia zębów, który uniemożliwia trwałą ich odbudowę za pomocą standardowego materiału światłoutwardzalnego możemy zaproponować rekonstrukcję uzębienia, między innymi z zastosowaniem porcelanowych koron protetycznych.  Są one osadzane albo na zdrowym, uprzednio przygotowanym w celu zębie bądź na  zrośniętym już z kością implancie.

  Porcelanowe korony protetyczne wykonane przez naszych doświadczonych protetyków z Uni-Med Szczecin cechuje estetyczny wygląd, jakość i trwałość wykonania, przez co starczają na długie lata. Ponadto nadmienić trzeba, że nie zawierając elementów metalowych mają identyczny wygląd jak zęby naturalne, co ma podstawowe znaczenie dla estetyki naszego uśmiechu.

 • Licówki sposób na piękny uśmiech

  Jedną z metod na piękny i estetyczny uśmiech, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie związanej ze stomatologią estetyczną są licówki kompozytowe bądź porcelanowe. Są to cienkie płatki mocowane na zewnętrznej stronie zębów, co umożliwia nadanie im pięknego kształtu i śnieżnobiałej barwy, pozwala na ich rozjaśnienie i wydłużenie, czy też likwiduje nieestetycznie wyglądające szpary pomiędzy zębami.

  Dzięki dokonanej w Naszym gabinecie stomatologicznym korekcie kształtów zębów będą mogli się Państwo cieszyć pięknym i olśniewającym uśmiechem. Zaś w przypadku znacznego uszkodzenia zębów, polecamy nasze usługi w zakresie protetyki stomatologicznej. W zależności od stanu uzębienia i możliwości finansowych pacjenta możemy zaproponować najbardziej odpowiednią w danym przypadku technikę protetyczną.

 • Profesjonalny i kompetentny protetyk w Szczecinie

  Gabinety stomatologiczne Uni-Med przyjmują rejestrację na wizytę w Szczecinie u naszego cenionego, doświadczonego i kompetentnego protetyka dr n. med. Marty Gałęskiej. Mając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zaproponować specjalistyczne konsultacje i szeroki wybór dostępnych technik protetycznych, dostosowanych zarówno do potrzeb pacjenta, jak i jego możliwości finansowych.

  W zakres oferowanych przez Nasz gabinet specjalistycznych zabiegów protetyki stomatologicznej wchodzą: protezy całkowite, protezy częściowe - szkieletowe, akrylowe, acetalowe, korony porcelanowe i ceramiczne (cyrkonowe), mosty protetyczne, przytwierdzone na stałe do naturalnych korzeni zębów bądź implantów, a także protezy ruchome wyjmowane przez Pacjenta na okres na przykład snu.

 • W pełni bezbolesne leczenie zębów w gabinetach Uni-Med Szczecin

  W szczecińskich gabinetach stomatologicznych Uni-Med nasi wysoko wykwalifikowani lekarze dentyści oferują w pełni bezbolesne zabiegi leczenia zębów z zachowaniem najwyższych standardów leczenia dentystycznego i przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi stomatologicznych i służących do diagnostyki. Ze względu na stosowane znieczulenie miejscowe zabiegi są u Nas bezbolesne dla Pacjenta.

  W ramach naszych usług wykonujemy zabiegi zarówno w zakresu stomatologii zachowawczej, w tym usuwanie kamienia nazębnego – skaling, usuwanie osadu nazębnego – piaskowanie, fluoryzację zębów, leczenie ubytków próchnicowych, odbudowa tkanki zęba za pomocą wypełnień, jak i podejmujemy się leczenia kanałowego w przypadku nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba.

 • Wybielanie zębów sposób na piękny uśmiech

  W ramach profesjonalnych zabiegów mających na celu przywrócenie śnieżnobiałej barwy zębów, a co za tym idzie pięknego i olśniewającego uśmiechu gabinety stomatologiczne Uni-Med w Szczecinie oferują wybielanie zębów z zastosowaniem specjalnej lampy do rozjaśniania zębów. Zabieg polecamy osobom chcącym rozjaśnić sobie zęby ze względów estetycznych, lub usunąć przebarwienia.

  Trwający około jednej godziny zabieg rozjaśniania zębów polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu do wybielania i naświetleniu go później silną wiązką światła emitowanego przez lampę. Po około 2 tygodniach od zakończenia procedury wybielania barwa zębów stabilizuje się i utrzymuje się przez okres od pół roku do 2 lat. Po tym czasie w celu zachowania pięknego białego uśmiechu zabieg należy powtórzyć.